hurtownia kluczy game cd-keys ( beta version 2.01 since 05.03.15)

afan.pl - hurtownia cd-keys - gry i programy - dystrybucja elektroniczna i cyfrowa - klucze do gier - Alternativa [pełna wersja]


Alternativa Alternativa Alternativa Alternativa Alternativa Alternativa

lupa Kliknij na screen żeby powiększyć.

Alternativa
Alternativa - wersja wersja polska
[ dystrybucja elektroniczna - pełna wersja ] brak możliwości kupna produktu
Cena: 29.90 zł
Cena wersji tradycyjnej (pudełko): 39.90 zł
Klasyczna gra przygodowa point & click na podstawie oryginalnego scenariusza sci-fi/cyber-punk, składająca się z kilku krótszych opowieści, które prowadzą nas przez życie poszczególnych bohaterów, jak również przez fikcyjny świat w przyszłości.

Alternativa to historia, która zabierze Cię do świata znacznie różniącego się od tego, jaki można sobie wyobrazić w 2045 r. Do świata zniszczonego przez wojnę i rewolucje, świata dowodzonego przez okrutną dyktaturę. Richard Boček żyje w tym świecie mając tylko jeden cel – nie wyróżniać się i przetrwać. Wydawało się to całkiem możliwe, aż do budowy nowego centrum korporacji Endora, gdzie pracował i został w tajemniczych okolicznościach zwolniony. Boček nie chce się podporządkować zaistniałej sytuacji i stawia opór. Ludzie, którzy podobnie myślą, stają po jego stronie. Niestety to wszystko nie jest takie proste jak by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Richard zostaje oskarżony o morderstwo przy pierwszej próbie buntu ...
Alternativa opowiada historię ludzi, którzy nie byli szczęśliwi. O bezwzględnym dążeniu do władzy, nie licząc się z nikim i z niczym.
W tej grze każdy ma szansę i to od niego zależy czy ją wykorzysta!

Wśród wielu zalet gry do największych możemy zaliczyć m.in. nieliniową fabułę, pełną nieoczekiwanych zwrotów, a czasem mrożącą krew w żyłach atmosferę, logiczne zadania, historyczne i naukowe fakty.

Chociaż Alternativa jest bardzo złożonym i skomplikowanym światem, historia kończy się w sposób logiczny do końca trzymając w napięciu. Wszystkie wątpliwości zostają rozwiane lecz jednocześnie pojawiają się nowe pomysły i cele, które bohaterowie Alternativy starają się osiągnąć.

Podczas rozgrywki, gracz stopniowo poznaje świat Alternativy, jak również jego historię. Historia, klimat, życie bohaterów, nowo odkryte technologie - gracz łatwo uczy się wielu szczegółów o tym wszystkim co umożliwia mu bardziej zaangażować się w tę historię. Będzie chciał zobaczyć inne miejsca zniszczone i opuszczone przez wojny, rewolucje a szczególnie przez czas. Gracz będzie chciał wiedzieć, dlaczego pojawiają się cały czas nowe pytania o zdarzeniach pozornie banalnych.

Alternativa nie jest jedną długą historią ale raczej zbiorem krótszych historii, losu dzisiejszych ludzi i ich problemów w sytuacjach, zupełnie innych niż możemy sobie wyobrazić. Takie elementy jak śledztwo w sprawie gwałtu, nocne wizyty w kostnicy lub ataki hakerów na bazy danych z pewnością przyciągną wielu graczy.

Silnik gry pozwala na oglądanie w pełni trójwymiarowych postaci, poruszających się po klimatycznych obszarach wykonanych w bardzo szczegółowych i dokładnych lokalizacjach 2D.

Najważniejsze cechy:

oryginalna historia w pełni rozwiniętym świecie
kontrola nad 3 głównymi bohaterami, również nad tymi złymi
realne możliwości - gracz wybiera, komu i kiedy wierzyć, co wpływa na jego dalsze postępy w grze (istnieje więcej sposobów na postęp w grze tzw. replaybility)
zastosowanie danych historycznych i naukowych
towarzyszące sekwencje wideo, które podkręcają atmosferę lub przedstawiają jakąś historię
w pełni trójwymiarowe postaci
bardzo szczegółowe i dokładne lokalizacje 2D
    KUPUJĄC W DYSTRYBUCJI ON-LINE, DODATKOWO OTRZYMASZ:
  • expresowy download produktu z naszych szybkich serwerów
  • unikalny certyfikat legalności produktu
  • grafikę opakowania w wysokiej rozdzielczości z możliwością wydruku i stworzenia własnego opakowania DVD
  • punkty umożliwiające darmowe pobieranie komercyjnych produktów
  • 100 % ochrony przed VIRUSAMI i TROJANAMI

język produktu: polski, wymagania: Windows 7, Vista, XP, 2.0 GHz, 2 GB RAM, zabezpieczenie: brak zabezpieczeń, do pobrania: brak danych MB

Aby dodać komentarz i ocenę musisz być zalogowany.
pony world 3 - świat kucyków Android
01

RejestracjaLogowanie

Zaloguj się, lub jak jeszcze nie masz konta zarejestruj się.
02

ZrealizujKod

Wprowadź kod umożliwiający pobranie produktu online.
03

PromocjeKonkursy

>>
Pobierz za darmo lub zobacz co dziś sprzedajemy za 1/2 ceny.